Repaircafé opent op 3 februari haar deuren

Op 3 febr. a.s. opent het Repair Café weer haar deuren.

Wij kunnen u helaas nog niet ontvangen met een kopje thee, koffie of een praatje met onze vrijwilligers maar bieden nu wel de mogelijkheid om kapotte spullen te brengen ter reparatie. Hierna gaan onze vrijwilligers er mee aan de slag om deze te repareren. Na een telefoontje kunt u dan deze weer ophalen.

In het verleden hebben we al rollators, Senseo’s, schermerlampen, waterkokers, boormachines, stofzuigers, kleding en etc. gemaakt. Ook het slijpen van messen en (tuin)gereedschap kunnen onze monteurs voor u doen. Dus voordat u iets weggooit, omdat het stuk is of niet meer werkt, kijk eerst eens of het nog te maken is en kom er mee naar het Repair Café, zodat we dan weer invulling kunnen geven aan ons motto: Weggooien? Mooi niet!

 

Tot ziens bij het Repair Café, Kerkstraat 15.

Wij zijn elke 1e en 3e donderdag van de maand geopend van 15.00 tot 20.00hr.

 

Houd onze website in de gaten want hier vermelden we als we door regelgeving omtrent door corona  ons openingsbeleid moeten of kunnen aanpassen.

 

www.repaircafehengelogld.nl

Blijf op de hoogte van de kerkactiviteiten en het laatste nieuws meld u hier aan voor de mail

    Lees ook: